تیتوشوت یک سرویس اشتراکی است که دسترسی به محتوای آموزشی و سرورهای مجازی و اختصاصی و … را از طریق اینترنت برای اعضای خود فراهم میکند. بصورت کلی استفاده از تیتوشوت به هر نحوی که نقض‌کننده مقررات موجود در این توافقنامه و چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران باشد، ممنوع است. این مقررات استفاده شما از خدمات ما را مدیریت می‌کند و پذیرش آن شرط عضویت در سرویس‌های تیتوشوت  است. از این جهت لازم است آن را به دقت مطالعه کنید. تیتوشوت همچنین حق ایجاد تغییرات موردی در این قوانین را برای خود محفوظ می‌داند؛ از این رو پیشنهاد می‌کنیم برای آگاهی از تغییرات احتمالی، بصورت دوره‌ای آن را مرور نمائید. این قوانین به شرح زیر هستند 

1- شما با استفاده از خدمات تیتوشوت رضایت خود را از دریافت پیام‌های الکترونیکی مرتبط با حساب کاربری خود اعلام می‌دارید. این پیام‌ها می‌تواند شامل ارسال ایمیل به آدرسی که در زمان ثبت نام ارائه نموده‌اید، پیامک به تلفن همراه و یا روی صفحه حساب کاربری شما باشد.

2- شما نمی‌توانید حریم خصوصی و یا سایر حقوق کاربران تیتوشوت  را نقض کرده و یا برای نقض آنها تلاش کنید. این نقض شامل ذخیره‌سازی یا تلاش برای ذخیره‌سازی داده‌های شخصی یا جزئیات استفاده سایر کاربران از خدمات آنلاین تیتوشوت می‌شود.

3- چنانچه از نظر شما محتوا و هرگونه خدمات تیتوشوت نباید در وب‌سایت یا بخش خدمات به نمایش در بیاید، از طریق شماره درج شده در بخش تماس با ما آنرا درمیان بگذارید.

4- تمام حقوق کپی‌برداری، عنوان تجاری، حقوق طراحی، حقوق ثبت و سایر حقوق دارایی‌های هوشمند(ثبت شده و ثبت نشده) در خدمات آنلاین تیتوشوت، متعلق به تیتوشوت و/یا اشخاص ثالث است( که می‌تواند شامل شما یا سایر کاربران باشد). تیتوشوت تمام حقوق خود را در محتوا و خدمات آنلاین محفوظ می‌داند و هیچ مفادی از مقررات، حق یا مجوزی برای استفاده از عنوان تجاری، حق طراحی یا حق کپی‌برداری که تحت مالکیت یا کنترل تیتوشوت یا هر شخص ثالثی باشد در اختیار شما قرار نمی‌دهد؛ بجز مواردی که در مقررات به صراحت بیان شده است.

5- شما نمی‌توانید هیچ یک از محتواها و خدمات آنلاین تیتوشوت را در معرض رفتارهای موهن قرار داده یا از آنها در راه‌هایی بهره ببرید که منجر به آسیب به حسن شهرت تیتوشوت شده یا تیتوشوت را متحمل مسئولیت در قبال اشخاص ثالث کند.